LEERKRACHTEN
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


 

 

KLEUTER    
K1a juf Katja Van huffel heidi@dekameleonoppuurs.be
k
atja@dekameleonoppuurs.be
K1b juf Marijke Deloose marijke@dekameleonoppuurs.be
K2 juf Nancy Maes nancy@dekameleonoppuurs.be
K3 juf Marjan Deborgher & juf Reinhilde Daelemans

marjan@dekameleonoppuurs.be

reinhilde@dekameleonoppuurs.be

LAGER    
1ste leerjaar  juf Inge Wyns & juf Elke Van Hoyweghen inge@dekameleonoppuurs.be
elke@dekameleonoppuurs.be
2de leerjaar  juf Rita Verschueren & juf Annelies Mees

rita@dekameleonoppuurs.be

annelies@dekameleonoppuurs.be

     
3de leerjaar juf Chris Servaes & juf An D'Hondt

chris@dekameleonoppuurs.be

4de leerjaar meester Ivo Lenaerts ivo@dekameleonoppuurs.be
     
5de leerjaar juf Majka Coeck & juf Jill De Laet majka@dekameleonoppuurs.be
jill
@dekameleonoppuurs.be
6de leerjaar meester Gunter De Clercq & juf Dorien gunter@dekameleonoppuurs.be
     
 turnleerkracht juf Elly Verhaevert elly@dekameleonoppuurs.be
 zorgleerkracht juf Evi Vleminckx evi@dekameleonoppuurs.be
 zorgcoördinator juf Maja Peleman maja@dekameleonoppuurs.be
    zorg@dekameleonoppuurs.be
   
ict-coördinator Koen Huyck & Timm Rombouts ict@sg-pusam.be
Administratieve medewerkers Pascale De Maeyer & Joos Karine secretariaat@dekameleonoppuurs.be