LEERKRACHTEN
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


 
KLEUTER    
     
K1a juf Katja (t.v.v. juf Marijke) & juf Kirsten

katja@dekameleonoppuurs.be
marijke@dekameleonoppuurs.be

     
K1b juf Reinhilde & juf Ellen (vanaf 2de trimester)  
     
K2 juf Nancy  nancy@dekameleonoppuurs.be
     
K3 juf Marjan & juf Karen

marjan@dekameleonoppuurs.be
karen@dekameleonoppuurs.be

     
zorgleerkrachten juf Reinhilde & juf Ellen

reinhilde@dekameleonoppuurs.be

     
turnleerkracht juf Ellen ellen@dekameleonoppuurs.be
     
LAGER    
     
1ste leerjaar  juf Inge  inge@dekameleonoppuurs.be
     
2de leerjaar a juf Rita 

rita@dekameleonoppuurs.be

     
2de leerjaar b  juf Elke elke@dekameleonoppuurs.be 
     
3de leerjaar juf Chris 

chris@dekameleonoppuurs.be

     
4de leerjaar meester Ivo  ivo@dekameleonoppuurs.be
     
5de leerjaar juf Majka   majka@dekameleonoppuurs.be
     
6de leerjaar a meester Gunter gunter@dekameleonoppuurs.be
     
6de leerjaar b  juf Isabelle isabelle.piessens@dekameleonoppuurs.be 
     
turnleerkracht juf Elly  elly@dekameleonoppuurs.be
     
zorgleerkrachten juf Evi & juf Jill

evi@dekameleonoppuurs.be
jill@dekameleonoppuurs.be

     
zorgcoördinator juf Maja maja@dekameleonoppuurs.be
    zorg@dekameleonoppuurs.be
     
ict-coördinatoren Koen Huyck & Timm Rombouts ict@sg-pusam.be
     
Administratieve medewerkers Pascale De Maeyer & Joos Karine secretariaat@dekameleonoppuurs.be